O mnie

Witam na moim blogu, nazywam się Mantas Gmitrzuk. Lubię podróżować i odkrywać nieznane mi miejsca, dlatego postanowiłem zapisać przygody moich wyjazdów oraz przekonać niektórych, że warto podróżować.

Staram się podróżować tanimi środkami oraz oszczędnie, dzięki czemu mam możliwość odbycia dalszych i dłuższych wypadów. Przeważnie podróżuję z plecakiem podręcznym. Do realizacji ciekawych,wyjątkowych i naszych własnych wycieczek wystarczą tylko chęci.

Lubię również wyprawy rowerowe. Rowerem przejechałem już  trzynaście krajów, doświadczając różnych sytuacji. Na tym blogu zamieszczę zdjęcia i opisy, także zachęcam do odwiedzania 🙂 Moim wielkim życiowym marzeniem jest przejechanie świata przejeżdżając przez Azję, Amerykę Środkową, Amerykę Południową i Afrykę.

Wierzę, że w każdym państwie są ludzie, którzy chętnie służą pomocą, a bariery językowe nie są dla nich przeszkodą. Wierzę, że dobro powraca i miałem okazję nie raz tego doświadczyć będąc w różnych krajach. Z chęcią podejmuję współpracę i podzielę się doświadczeniem z moich podróży.

Gdybyś miał/a pytania, lub chciałbyś zrealizować ciekawszą podróż, odezwij się 🙂

Moje dane:

Mantas Gmitrzuk

mantas.gmitrzuk@gmail.com

Facebook.com/mantas.gmitrzuk

SAM_0331 - Copy

Reklamy

4 odpowiedzi na „O mnie

 1. ISmokedWeedWithJesus pisze:

  Pasjonujący blog. Gratuluję bo nie każdy ma tyle odwagi i samodyscypliny, żeby zrobić w swoim życiu coś wartościowego. Oderwać się od szarej codzienności. Poznać świat i otworzyć się na niego. Chłonąć go i dawać coś od siebie. Gratuluję Ci, bo jest to po prostu godne podziwu .Życzę również powodzenia w realizacji przyszłych wypraw. Może zainspirują one innych.

  Polubione przez 1 osoba

  • Dziękuję 🙂 Życie mam jedno, więc nie chcę go zmarnować 🙂 Mam nadzieję, że chociaż kilka osób postanowi odwiedzić opisane przeze mnie miejsca i doświadczy tego co ja doświadczyłem podczas wielu podróży 🙂

   Polubione przez 1 osoba

 2. Patryk Walica pisze:

  Carpe diem Mantas! Jesteś kolejnym przykładem na to, że ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. Ja nawet nie ośmielę się napomknąć moich skromnych wypadów, ale zrozumiałem przez nie kilka istotnych dla mnie rzeczy. Najwięcej możemy nauczyć się tylko od innych ludzi, w większości tych nowo poznanych. Dzięki temu sposobowi na przyswajanie wiedzy (pamiętając o książkach) oraz zachowując niezbędną otwartość umysłu, stajemy się obywatelami otaczającego nas świata, w tym sensie, że nie gnijemy w zaściankowych klimatach wegetacyjnego życia niektórych Kowalskich – mam nadzieję, że nie brzmię Grzesiakowato, tfu blee.
  Najlepszy według mnie sposób na pielęgnację naszego umysłu i duszy, to właśnie spojrzeć dalej i widzieć szerzej, przekuwać strefę marzeń w praktykę. A na Twoim przykładzie ludzie faktycznie zobaczą, że nie jest to wcale kosztowne, oczywiście jeśli ktoś marzy o podróżach. W dodatku łącząc elementy poznawcze z nacjami o odmiennych kulturach i obyczajach, możemy naprawdę tchnąć wartość w nasze życie. Podróże kształcą – nic odkrywczego, tak wiem, ale jakże niesamowicie prawdziwe a zarazem inspirujące. Smuci mnie, że niektórzy potrafią dosyć łatwo uzależnić się od wymówek i złych nawyków, przez co omija ich cała słodycz życia, które jak już wspomniałeś, mamy tylko jedno. Warto więc je wykorzystać, ściskać i ostro miętosić! Tak by wycisnąć z niego wszystkie soki, bo o ile pieniądze, wszelkie dobra materialne, a nawet przyjaciół można łatwo stracić, tak cudowne przeżycia i niezwykłe doświadczenia zostaną z Tobą do końca życia.
  Podziwiam Cię chłopie, wielki szacun!

  Polubione przez 1 osoba

 3. Łukasz K. pisze:

  Cześć Mantas!
  Ja zawsze tylko panuje wykorzystać tanie loty ale jeszcze nie udało mi się zorganizować na taki wyjazd w celach turystycznych.

  Serdeczne pozdro;)

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s